Ivka - Junior Software Developer

Consilia je menší firma, takže nevede politiku korporátu. To je podle mě rozhodně pozitivní. Hlavně je tu dost velmi zajímavých, chytrých a vzdělaných lidí, kteří se nikdy nebojí pomoci s čímkoliv.

Začátky v Consilia

Do firmy Consilia jsem se dostala na doporučení spolužáka z vysoké školy, který již nějakou dobu pro Consilia pracoval. V té době bylo pro mě, jako pro nováčka náročné, najít si nějakou práci. Neměla jsem žádné zkušenosti a většina firem očekávala předchozí praxi, kterou já jsem jako studentka neměla. To byl důvod, proč jsem byla tak nadšená, že mi v Consilia dali šanci. Hned od začátku jsem byla mile uvítána do firmy.

Co je na Consilia tak moc super?  

Atmosféra díky zajímavým a chytrým lidem bez korporátní mašinerie.

Consilia je menší firma, takže nevede politiku korporátu. To je podle mě rozhodně pozitivní. Panuje u nás skvělá a přátelská atmosféra. Hlavně je tu dost velmi zajímavých, chytrých a vzdělaných lidí, kteří se nikdy nebojí pomoci s čímkoliv.

Různorodá práce a možnost vzdělávání a rozvoje

Práce v Consilia je často rozmanitá, takže pokud nemáte rádi rutinu a uvítáte zkoušení nových věcí a vzdělávání se v nových oblastech, je ta naše firma to pravé. Consilia nás podporuje v seberozvoji a často si můžeme udělat zajímavé certifikáty a kurzy, které se hodí i do budoucnosti.

Efektivnější flexibilní pracovní doba

Díky flexibilnímu harmonogramu si můžu snáze udělat čas na schůzky, rodinné povinnosti a osobní záležitosti.

Vzkaz pro naše nováčky

Pokud hledáte práci, kde budete pět let pracovat od devíti do pěti, tak jste na špatné adrese. Pokud ale hledáte firmu, kde poznáte spoustu různorodých činností a podíváte se na vývoj z více úhlů, jste na perfektním místě. Taky se tu můžete cítit jako doma (to myslím vážně, občas pečou koláče).

Další příběhy zaměstnanců

Další příběhy

Mikuláš - Senior Hardware Specialist

Zkušenosti s Consilia senior hardware specialisty

Další volná místa

Volná místa

Práce je dost, hledáme posily.
Jak chcete začít svou kariéru v Consilia?

Embedded software tester

Tester embedded systémů samostatně připravuje vhodné testovací strategie pro námi vyvíjené embedded systémy.

RF engineer

RF engineer pracuje na vývoji různých radiových a mikrovlnných zařízení, modulů a obvodů.

C++ Embedded software developer senior

C++ embedded software developer samostatně navrhuje architekturu, provádí analýzu možných platforem a výběr té nejvhodnější z nich. Realizuje vznik softwarových modulů, provádí unit testy, integraci SW modulů do systému a funkční testy.

PCB layouter

PCB layouter v Consilia samostatně navrhuje desky plošných spojů za podpory firemních CAD nástrojů a na základě vstupního schématu elektrického zapojení.

Naše hodnoty a priority

Porozumění

Naší prioritou je porozumět zákazníkovi a produktu, který požaduje, vzájemně sladit společné procesy a standardy.  

Zodpovědnost

Naším úkolem je nabídnout zákazníkovi asistenci při přijímání strategických rozhodnutí a navrhnout nejvhodnější řešení z hlediska nákladů, prodejnosti a flexibility produktu.  

Spolehlivost

Podstatné je vždy dotáhnout realizaci do zdárného konce a mít tak dobrý pocit z precizně odvedené práce.